featured

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, OSMANİYE BATI KAVŞAĞI (SAKIZGEDİĞİ KÖYÜ) OTOYOL BAĞLANTI YOLU YAPIM ÇALIŞMALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Batı Kavşağı (Sakızgediği Köyü) Otoyol Bağlantı Yolu yapım çalışmalarında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında Kontrol Şefi Hacı Murat Işık’tan bilgi aldı. Işık verdiği bilgilerde, Osmaniye Batı Köprülü Kavşağının 1 adet 66 m uzunluğunda köprü ve toplam 3.823 m uzunluğunda kavşak kollarından oluştuğunu ifade ederek, köprü temel, kolon ve başlık kirişlerinin tamamlandığını, döşeme kirişlerinin yerleştirilmesine ve imalatına devam edildiğini kaydetti. Bağlantı yollarında kazı-dolgu çalışması ve menfezlerde donatı-kalıp çalışmasının devam ettiğini de ifade eden Hacı Murat Işık, çalışmaların en kısa sürede tamamlanabilmesi için gayretle çalıştıklarını söyledi.
İncelemelerinin ardından konuşan Vali Yılmaz, “Sakızgediği Köyünden Osmaniye’mize bağlayacağımız çift şeritli yol çalışmamız devam ediyor. İnşallah bu bağlantı yolumuz Osmaniye’mizin hem ulaşımının kolay sağlanmasını hem de giriş çıkışları çok kolaylaştıracağı için gerçekten önemli. İnşallah 3-4 ay gibi bir sürede bitirmeyi hedefliyor arkadaşlarımız. Bu yol tamamlandığında Osmaniye’mize giriş çıkışlar çok kolaylaşacak, yol da bu anlamda çok kısalacak. İnşallah bu hizmetin Osmaniyeli hemşehrilerimize bir an evvel ulaştırılması için çalışmalarımız devam ediyor. ”diye konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, OSMANİYE BATI KAVŞAĞI (SAKIZGEDİĞİ KÖYÜ) OTOYOL BAĞLANTI YOLU YAPIM ÇALIŞMALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Osmaniye Haber | Kınık Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin