Salgut, Yüksek Trafik Sigortası Fiyatlarını Gündeme Taşıdı

featured

CHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Ahmet Salgut, Trafik Sigortası Fiyatlarını ve Kredi Kartı Taksit İmkanlarını Değerlendirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Av. Ahmet Salgut, zorunlu trafik sigortası fiyatlarının yüksekliği ve kredi kartına taksit yapılmaması konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Saltuk, vatandaşların ekonomik zorluklarla karşı karşıya kaldığını ifade ederek, çözüm önerilerini dile getirdi.

Trafik sigortası primlerinin zaman içinde arttığını ve vatandaşların bu yüksek fiyatları ödeyemeyecek durumda olduğunu belirten Salgut, geçtiğimiz yıllarda kredi kartına taksit imkanının bulunduğunu ancak bu imkanın bu yıl kaldırıldığını vurguladı. Saltuk, bu durumun vatandaşları daha da zor durumda bıraktığını ifade etti.

Salgut‘un çözüm önerileri şu şekilde sıralandı:

“Zorunlu trafik sigortası fiyatlarındaki artışlar vatandaşlarımızı olumsuz etkiliyor. Hem fiyatların artması hem de kredi kartına taksit yapılmaması vatandaşlarımızı mağdur ediyor. Bu nedenle, zorunlu trafik sigortasına yapılan zamların geri alınması ve tekrar kredi kartına komisyonsuz taksit imkanı getirilmesi gerekmektedir. Böylece vatandaşlarımızın sigorta poliçelerini ödeyebilir hale gelmeleri sağlanabilir.”

Saltuk’un bu çağrısıyla birlikte trafik sigortası fiyatlarının gözden geçirilmesi ve vatandaşların ekonomik olarak rahatlayabilecekleri çözümlerin bulunması için tartışmaların gündeme gelmesi bekleniyor. CHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Ahmet Salgut‘un trafik sigortası fiyatlarına ve kredi kartına taksit konusundaki açıklamaları, vatandaşların ekonomik sıkıntılarını gidermek amacıyla dikkate alınması gereken bir çağrı olarak ön plana çıkıyor.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Salgut, Yüksek Trafik Sigortası Fiyatlarını Gündeme Taşıdı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kınık Gazetesi - Osmaniye Haber - En Son Osmaniye Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!