Osmaniye’nin 2013 yılı bütçesi 29 Milyon TL

featured

İbrahim EMÜL
OSMANİYE İl Genel Meclisi Başkanı Av. Selçuk Acar, 2013 yılı İl Özel İdaresi bütçesini görüşülüp karara bağlandığını belirterek, denk bütçe esasına göre gelir ve gider bütçesinin toplam 29 Milyon 150 Bin TL olduğunu bildirdi. 

Kasım ayı itibariyle Yerel Hizmet Sen-Genel Başkanı İlhan Koyuncu, yönetim kurulu üyelerini ve Osmaniye il özel idaresi temsilcisini ağırladıklarını belirten Acar, sosyal denge tazminatının il genel meclisi kararları doğrultusunda Osmaniye İl Özel İdaresinde uygulanabilirliğini konuştuklarını ifade etti.
Osmaniye İl Özel İdaresi Denk bütçe esasına göre gelir ve gider bütçesinin 29 Milyon 150 bin lira olarak oybirliğiyle kararlaştırıldığını aktaran Acar, “Yeni binasında ve yeni İl genel Meclisi Toplantı salonunda sayın Valimiz Celalettin Cerrah’ı ağırladık.  İl genel meclisiyle valiliğimizin uyumlu çalışmaları neticesi Osmaniye’nin çehresinin değişmesine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Bu anlamda  eğitimde, ulaşımda, içme suyu ve tarımsal sulamada, sanayi ve ticarette, köylerin imar durumunda ve benzeri konularda çok mesafe kat edildiğini ve Osmaniye’mizin daha çok hizmetleri hak ettiğini hizmet için de uyumumuzu bozmadan devam edeceğimizi istişare ettik.” dedi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Osmaniye’nin 2013 yılı bütçesi 29 Milyon TL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kınık Gazetesi - Osmaniye Haber - En Son Osmaniye Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!