Osmaniye’de tüketici anketleri yapıldı

featured

  İbrahim EMÜL

OSMANİYE İli Tarım Strateji Planı çalışmaları kapsamında, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevlileri tarafından vatandaşlarla yapılan tüketici anketleri sürüyor. 
Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) destekli ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ile ortak olarak yapılmakta olan ve Osmaniye tarımının geliştirilmesine yönelik, gelecek 5 yıllık dönem için stratejilerin, yapılması gereken eylemlerin ve projelerin belirleneceği Osmaniye İli Tarım Strateji Planı çalışmaları kapsamında yapılan anketlerde vatandaşların görüşleri alındı. 
Tarım Strateji Planı çalışmaları kapsamında Mayıs ve Haziran aylarında da bütün ilçelerde toplam 540 çiftçi ile arazide birebir çiftçi anketleri yapıldı. Bu çalışma ile sahadaki çiftçilerin, Osmaniye’de tarım sektörünü değerlendirmeleri istendi. Çiftçi anketlerine ek olarak yapılan tüketici anketleri ile halkın gıda tüketim alışkanlıkları ile gıda güvenliği hakkındaki bilgileri ve farkındalıkları ortaya konulmak üzere anket çalışması yapıldı. Bu çalışma kapsamında Osmaniye İli genelinde toplam 400 adet tüketici anketi yapılması planlandığı kaydedildi. 
Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Osmaniye’de tüketici anketleri yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kınık Gazetesi - Osmaniye Haber - En Son Osmaniye Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!