Osmaniye’de kadastro gerçekleşme oranının %100

featured

İbrahim EMÜL
OSMANİYE Kadastro İl Müdürü Mustafa Tok, ildeki kadastro gerçekleşme oranının %100 olduğunu söyledi. Kadastro Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Mehmet Oduncu, İl Müdürü Mustafa Tok tarafından karşılandı. Tok, sunduğu brifingde, Müdürlüğün çalışmaları, personel durumu hakkında bilgi vererek, Osmaniye’de kadastro gerçekleşme oranının %100 olduğunu söyledi. Vali Oduncu, brifingin ardından, İl Müdürü Mustafa Tok’a verdiği bilgiler için teşekkür ederek, Kadastro İl Müdürlüğü’nden ayrıldı.
Vali Oduncu daha sonra Kadastro İl Müdürlüğü’nden brifing aldı. Brifinglerde Vali Yardımcısı Ali Çağlar da hazır bulundu. Vali Oduncu, İl Müdürü Mehmet Akçul ve Müdür Yardımcıları tarafından karşılandı. Müdürlüğün birimlerini ziyaret eden Vali Oduncu, işlem sırası bekleyen vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra Vali Mehmet Oduncu’ya İl Müdürü Mehmet Akçul tarafından brifing verildi. İl Müdürü Akçul, Tapu Müdürlüğü’nün personel durumu, yapılan iş ve işlemler hakkında bilgi vererek, Müdürlük olarak herhangi bir sorun ve ihtiyaçlarının bulunmadığını söyledi. Vali Oduncu, verilen brifing için İl Müdürü Mehmet Akçul’a teşekkür ederek Kadastro İl Müdürlüğü’nden brifing almak üzere Tapu İl Müdürlüğü’nden ayrıldı.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Osmaniye’de kadastro gerçekleşme oranının %100

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kınık Gazetesi - Osmaniye Haber - En Son Osmaniye Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!