Osmaniye Veteriner Hekimler Odası’nda yine Tufan dönemi

featured

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)
OSMANİYE Veteriner Hekimler Odası’nda iki dönemdir başkanlık görevini yürüten Yusuf Ertuğ Tufan, tek listeyle gidilen seçimler sonunda delegelerin oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi. Alibeyli Mahallesi Dadaloğlu sokaktaki oda binasında gerçekleştirilen 4’üncü olağan kongrenin, divan başkanlığını Ahmet Öztekin, yardımcılığı Hakan Dallı ve üyelikleri ise Kadir Yalman ve Ali Laçinbala yaptı.
Yönetim kurulu üyeleri, haysiyet divanı, denetleme kurulu ve genel kurul üyelerinin çarşaf liste halinde, tek listeyle gidilen kongrede, Yusuf Ertuğ Tufan’ın listesine yeniden görev verildi.
3’üncü dönem başkanlığa seçilen ve üyelerine teşekkür eden Yusuf Ertuğ Tufan, “Odamızın 116 üyesi bulunmaktadır. 2 dönemdir Meslek odamızın başkanlığını yürütmekteyim. Saygıdeğer meslektaşlarım bir dönem daha bu güzel görevi bize tebliğ etti, layık olmaya çalışıyoruz. Yönetim olarak mesleğimizi en iyi noktaya taşımaya ve en iyi bir şekilde temsil etmeye çalışacağız. Gece gündüz demeden 24 saat çalışan, ahırdan sofraya her aşamada bulunan bire bir insan sağlığına yardımcı olan meslektaşlarımızın her türlü sorununu çözmek bizim görevimizdir . Bize bu görevi layık gören sayın meslektaşlarımızdan Allah razı olsun. Hepsine teşekkürlerimi sunuyorum, ülkemize ve camiamıza hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.
Yusuf Ertuğ Tudan Başkanlığında ki yeni yönetim kurulu, Mehmet Kanat, Mahmut Yaş, Erdal Sert ve Ali Nuri Yiğit’ten oluşurken, denetleme kurulu Cihan Çetin, İrfan Torun, Haysiyet Divanı; Ahmet Öztekin, Mehmet Murat Keçeci, Tufan Temiz, Şaban Berksoy, Bülent Tekerek ve Delegeler; Ahmet Torun, Mehmet Uçar, Musa Taşkın ve Musa Hulusi Taşkın isimlerinden oluştu.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Osmaniye Veteriner Hekimler Odası’nda yine Tufan dönemi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kınık Gazetesi - Osmaniye Haber - En Son Osmaniye Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!