Osmaniye PTT Başmüdürü Akın Akıncı oldu

featured

  İbrahim EMÜL

OSMANİYE PTT Başmüdürlüğüne, İstanbul Anadolu Yakası Başmüdür Yardımcısı Akın Akıncı atandı. Görevine başlayan Akıncı, “Her zaman teveccühleri ile Kuruluşumuzu onurlandıran yüce milletimizin hizmetinde olmaktan ve Osmaniye halkına da ayrıca hizmet vermekten iftihar duyduğumu belirtmek isterim.” Dedi. 
Başmüdür Akıncı, “173 yıldır ülkenin hizmetinde olan PTT Genel Müdürlüğü, 23/05/2013 tarih ve 28655 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 09/05/2013 tarihli ve 6475 sayılı Posta Hizmetleri Kanununun 21 inci maddesi gereğince Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi şeklinde yeniden yapılandırılmış ve 02/09/2013 tarihinden itibaren Ticaret Siciline kayıtla faaliyetlerini bu ad altında sürdürmeye devam etmektedir. Kuruluşumuza verilen değer ve teveccühten dolayı teşekkürlerimi arz ederim.” Dedi.
AKBAL ZORUNLU EMEKLİYE SEVK EDİLDİ
Osmaniye’de yaklaşık iki yıldır görev yapan Mahmut Akbal, zorunlu ve istem dışı olarak emekliye sevk edildi. Posta-Telgraf ve Teşkilatı A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından 12 ilin PTT Baş Müdürleri emekliliğe sevk edilirken, binlerce PTT Müdürü, Amiri, Şefi, Dağıtıcı ve Gişe Memurunun da emekliye sevk edildiği öğrenildi. 
Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Osmaniye PTT Başmüdürü Akın Akıncı oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kınık Gazetesi - Osmaniye Haber - En Son Osmaniye Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!