‘Osmaniye değişim için markalaşıyor’

featured
İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

OSMANİYE Kalkınma Derneği’nin (OKAD) hazırlamış olduğu ‘Osmaniye değişim için markalaşıyor’ konulu proje kapsamında işletmecilere yönelik, ‘Markalaşma nedir? Markanın işletmeye kattığı değer nedir ve işletmemiz nasıl marka sahibi olabilir?’ konularında seminer verildi. Yaklaşık 45 işletmeciye eğitim sonunda katılım belgesi verildi. 
OKAD Başkanı Çiğdem Özdemirler, DOĞAKA 2013 yılı Teknik Destek Kasım-Aralık dönemi kapsamında kabul edilen 33 adet geçerli proje başvurusu üzerinden yapılan değerlendirme sonucunda Hatay ilinden 4, Kahramanmaraş ilinden 2, Osmaniye’den 3 proje olmak üzere bölgemizden toplam 9 proje destek almaya hak kazanmıştır. Dernek olarak hazırlamış olduğumuz ‘Osmaniye Değişim İçin Markalaşıyor’ konulu projemiz destek görmüştür” dedi. 
Özdemirler, Osmaniye Kalkınma Derneği olarak, Osmaniye de farkındalık yaratmak, Osmaniye’nin tanıtımına ve istihdamına katkı sağlamak için projeler hazırladıklarını, farklı alanlarda çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.
Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Rıfat Hisarcıklıoğlu toplantı salonunda  işletmecilere yönelik düzenlenen eğitim seminerine Uluslararası Marka ve Patent Danışmanı – Marka  Koçu  Huriye Kayabaşı Özener konuşmacı olarak katıldı. Özener katılımcılara; marka ve markanın firmaya kattığı değer nedir?, marka firmaların ürünleri için ne ifade eder gibi konularda bilgiler verildi. 
Çiğdem Özdemirler, sunumundan dolayı konuşmacı Huriye Kayabaşı Özener’e teşekkür ederek günün anısına içerisinde yerfıstıklı drajelerin bulunduğu fıstık figürlü şekerlik hediye etti.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
‘Osmaniye değişim için markalaşıyor’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kınık Gazetesi - Osmaniye Haber - En Son Osmaniye Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!