Gazeteci-Yazar Dilipak Osmaniye’de Konferans verecek!

featured

                 İbrahim EMÜL

                GAZETECİ-Yazar Abdurrahman Dilipak, Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği’nin (İL-SAN DER) düzenlediği ‘Bölgenin ve Türkiye’nin Geleceği’ konferansına konuşmacı olarak katılacak.

                İL-SAN DER Başkanı Süleyman Dağ, 15 Ocak 2014 Çarşamba günü gerçekleşecek olan konferansa tüm Osmaniyelileri davet etti.

                Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği’nin halkımızı bilinçlendirmeye yönelik konferanslarının devam ettiğini ifade eden DAĞ, gelecek aylarda da bu tür konferanslarla halkımızı buluşturacaklarını belirtti. Dağ, “Türkiye’de ve bölgede önemli gelişmeler yaşanıyor; bugünü ve geleceği şekillendiren tüm bu yaşananları kaygı ve endişe ile takip ediyoruz. Yaşananların doğru bir şekilde anlaşılması için işin ehli olan, liyakat sahibi kişilerin fikirlerinden yararlanıyoruz” dedi.

Ortadoğu coğrafyasında ki gelişmelerin tüm dünyayı etkilediğini belirten İL-SAN DER Başkanı Süleyman Dağ, konferansın düzenlenme amacının bunlara dikkat çekmek olduğunu söyledi.

                Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, konuşmacı olarak katılacağı “Bölgenin ve Türkiye’nin Geleceği” konferansı, 15 Ocak 2014 Çarşamba günü saat 19.00’da Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gazeteci-Yazar Dilipak Osmaniye’de Konferans verecek!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kınık Gazetesi - Osmaniye Haber - En Son Osmaniye Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!