Başlamış Regülatörü ve Gökgöl Deresi Sulaması İnşaatı Hızla İlerliyor

featured

Hatay Erzin’deki Başlamış Regülatörü ve Sulaması İnşaatı projesi, DSİ 6. Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından yakından incelendi.

Hatay Erzin Sulama Projesinde Ilerleme Baslamis Regulatoru Incelemeleri Yapildi 4 - Başlamış Regülatörü ve Gökgöl Deresi Sulaması İnşaatı Hızla İlerliyorAdana Bölge Müdür Yardımcısı Ali Rıza Boğuşlu ve Şube Müdürleri, projenin devam eden çalışmalarını denetledi.

Hatay Erzin Sulama Projesinde Ilerleme Baslamis Regulatoru Incelemeleri Yapildi 2 - Başlamış Regülatörü ve Gökgöl Deresi Sulaması İnşaatı Hızla İlerliyorBaşlamış Regülatörü projesi kapsamında gerçekleştirilen temel kazıları, S1 Ana İletim Hattı’nda hendek kazıları ve boru döşeme işlemleri hızla ilerliyor. Proje %11 fiziki gerçekleşme sağladı ve tamamlandığında 3 bin 520 dekarlık bir sulama sahasına su sağlayacak.

Hatay Erzin Sulama Projesinde Ilerleme Baslamis Regulatoru Incelemeleri Yapildi 1 - Başlamış Regülatörü ve Gökgöl Deresi Sulaması İnşaatı Hızla İlerliyorProje, 19 km uzunluğunda PE100 boru döşenmesi ve 166 adet sanat yapısının inşasını içeriyor. Bu çalışmalar, bölge tarımının modernizasyonu ve verimliliğinin artırılması için hayata geçiriliyor.

Hatay Erzin Sulama Projesinde Ilerleme Baslamis Regulatoru Incelemeleri Yapildi 3 - Başlamış Regülatörü ve Gökgöl Deresi Sulaması İnşaatı Hızla İlerliyorHatay Erzin Sulama Projesi, su kaynaklarının etkin kullanımını teşvik ederek tarımın sürdürülebilirliğine katkıda bulunmayı hedefliyor. Bölge çiftçilerine daha kolay ve verimli su erişimi sağlayarak tarımsal üretimi artırmayı amaçlıyor.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başlamış Regülatörü ve Gökgöl Deresi Sulaması İnşaatı Hızla İlerliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kınık Gazetesi - Osmaniye Haber - En Son Osmaniye Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!